23 Ekim 2011 Pazar

Crazy, Stupid, Love


Geçen hafta gittiğim ve çok keyif aldığım Crazy stupid love (Çılgın aptal aşk) filmini sizlerle paylaşmak istiyorum. Kalıplaşmış romantik komedilerin çok dışına çıkıyor olmasa da izleyiciye çok keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı filme IMDB 7.7 puan vermiş . Sinemalarda hala oynuyor eğer siz de umutsuz bir romantikseniz ve gülmeyi seviyorsanız kalkmadan gitmenizi öneririm. Farklı afişleri de oldukça hoşuma gitti filmi izledikten sonra afişlere bakınca yüzünüzün güleceğinden eminim:) İyi seyirler! 

 Filmin konusu: 

Dışarıdan bakıldığında Cal Weaver'ın (Steve Carell) kusursuz bir hayatı vardır: mükemmel bir işe, harika bir eve sahiptir ve gençlik 
aşkı karısı olmuş, ona sevimli çocuklar vermiştir. Fakat Cal'in gördüğü Amerikan rüyasından karısı Emily'nin (Julianne Moore) onu aldattığını ve dahası ayrılmak istediğini öğrenerek uyanır. 

Artık 40'ında yalnız bir adam olan Cal çapkınlıkta ve flörtleşmekte gençJacob (Ryan Gosling), o kadar iyi değildir. Bir barda taşıtığı Jacob'ta gerçekten şeytan tüyü vardır ve Cal'a bekar bir hayat sürdürmenin püf noktalarını bu adam öğretecektir. Bir yandan da ergenliğe giren çocuklarıyla ilişkisini dengelemeye çalışan Cal kendini bir aşk üçgenini çözmeye çalışırken bulur!


2 yorum:

  1. en kısa zamanda izlemeliyim :)
    http://butunundunyasi.blogspot.com/

    YanıtlaSil